Syndicate content

projektanci

Feb 05

Dobry zegarek dla mężczyzny nie jest zły

Mon, 02/05/2018 - 13:53 — admin
męski zegarek
Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy facet z krwi i kości musi mieć dobry zegarek. Właściwie dopasowany produkt jest w stanie idealnie podkreślić charakter człowieka, na którego patrzymy. Dlatego zegarki męskie lorus są tak znane.

(more...)

Feb 05

Panowie także pragną być modnie ubrani

Mon, 02/05/2018 - 13:04 — admin
mężczyzna
Autor: Kavian Borhani
Źródło: http://www.flickr.com
Do niedawna wytwórcy strojów skupiali się przede wszystkim na strojach dla pań, ponieważ twierdzono, że to one przykładają więcej uwagi swojemu wyglądowi. Prawda jednakże jest taka, że panowie znacznie częściej zdają sobie sprawę z tego, że muszą się dobrze prezentować przy swojej partnerce i także pragną wyglądać modnie.

(more...)

Feb 02

Najnowsze kierunki w stylistyce kobiecej, jakie są nawiązaniem do minionych lat.

Fri, 02/02/2018 - 15:41 — admin
Moda damska
Autor: HEPPIN.COM
Źródło: HEPPIN.COM
Najnowsze kierunki w modzie damskiej, jakie są nawiązaniem do ubiegłych lat są czymś typowym dla tej dziedziny. Nie od dziś przecież wiadomo, iż styliści lubią eksperymentować, a panie nie będą mieć nic przeciwko temu. Łączenie stylów obecne jest w stylistyce kobiecej od wielu lat.

(more...)

Jan 18

Jak koszula męska będzie najlepsza? Na jakei rzeczy zwracać uwagę? Co jest tutaj najbardziej istotne?

Thu, 01/18/2018 - 10:56 — admin
koszula męska
Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Często jest tak, że mamy ciuchy, jakie po jednym sezonie nie są w modzie. Na pewno jednak istnieje kilka tego typu, które nie mają tego rodzaju problemu, jedną z nich jest doskonale skrojona, biała męska koszula. Projektanci tej części garderoby prześcigają się w znajdowaniu coraz bardziej innowacyjnych rozwiązań. Są więc dostępne plamoodporne koszule teflonowe i niegniotące się koszule poliestrowe. Nie warto jednak korzystać z takich “rewelacji”. Z jakiego powodu?

(more...)