Syndicate content

projektanci

Feb 05

Dobry zegarek dla mężczyzny nie jest zły

Mon, 02/05/2018 - 13:53 — admin
męski zegarek
Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy prawdziwy mężczyzna powinien mieć fajny zegarek. Odpowiednio dopasowany produkt jest w stanie bardzo dobrze uwypuklić charakter człowieka, z którym przyszło nam porozmawiać. Z tego powodu zegarki męskie lorus są tak popularne.

(more...)

Feb 05

Panowie także pragną być modnie ubrani

Mon, 02/05/2018 - 13:04 — admin
mężczyzna
Autor: Kavian Borhani
Źródło: http://www.flickr.com
Do niedawna wytwórcy strojów skupiali się przede wszystkim na strojach dla pań, ponieważ twierdzono, że to one przykładają więcej uwagi swojemu wyglądowi. Prawda jednakże jest taka, że panowie znacznie częściej zdają sobie sprawę z tego, że muszą się dobrze prezentować przy swojej partnerce i także pragną wyglądać modnie.

(more...)

Feb 02

Najnowsze kierunki w stylistyce kobiecej, jakie są nawiązaniem do minionych lat.

Fri, 02/02/2018 - 15:41 — admin
Moda damska
Autor: HEPPIN.COM
Źródło: HEPPIN.COM
Najnowsze kierunki w stylistyce damskiej, które są nawiązaniem do minionych lat pozostają czymś typowym dla takiej dziedziny. Nie od dziś w końcu jest wiadome, iż styliści lubią dokonywać eksperymentów, a panie nie mają nic przeciw temu. Połączenie stylów widoczne pozostaje w stylistyce kobiecej od wielu lat.

(more...)

Jan 18

Jak koszula męska będzie najlepsza? Na jakei rzeczy zwracać uwagę? Co jest tutaj najbardziej istotne?

Thu, 01/18/2018 - 10:56 — admin
koszula męska
Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Najczęściej jest tak, że posiadamy ubrania, jakie po jednym roku wychodzą z mody. Z pewnością natomiast istnieje parę tego typu, jakie nie mają tego rodzaju problemu, jedną z nich jest doskonale skrojona, biała koszula dla panów. Projektanci tej części garderoby prześcigają się w znajdowaniu wciąż lepszych rozwiązań. Są więc dostępne plamoodporne koszule teflonowe i niegniotące się koszule poliestrowe. Nie ma sensu jednak korzystać z tego typu “rewelacji”. Dlaczego?

(more...)