Syndicate content

projektanci

Feb 05

Dobry zegarek dla mężczyzny nie jest zły

Mon, 02/05/2018 - 13:53 — admin
męski zegarek
Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy prawdziwy mężczyzna powinien mieć fajny zegarek. Dobrze dobrany produkt potrafi idealnie uwypuklić charakter człowieka, z którym przyszło nam porozmawiać. Z tego powodu zegarki męskie lorus są tak często wybierane.

(more...)

Feb 05

Panowie także pragną być modnie ubrani

Mon, 02/05/2018 - 13:04 — admin
mężczyzna
Autor: Kavian Borhani
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze niedawno projektanci ubrań skupiali się głównie na strojach dla pań, gdyż uważano, że to one przykładają więcej uwagi swojemu wyglądowi. Prawda jednak okazuje się być taka, że faceci coraz częściej zdają sobie sprawę z tego, że muszą się dobrze prezentować przy swojej kobiecie i także pragną prezentować się modnie.

(more...)

Feb 02

Najnowsze kierunki w stylistyce kobiecej, jakie są nawiązaniem do minionych lat.

Fri, 02/02/2018 - 15:41 — admin
Moda damska
Autor: HEPPIN.COM
Źródło: HEPPIN.COM
Najnowsze trendy w modzie kobiecej, jakie nawiązują do wcześniejszych lat pozostają czymś standardowym dla takiej dyscypliny. Nie od teraz przecież jest wiadome, iż styliści lubią dokonywać eksperymentów, a panie nie mają nic przeciwko temu. Łączenie stylów obecne jest w modzie damskiej od jakiegoś czasu.

(more...)

Jan 18

Jak koszula męska będzie najlepsza? Na jakei rzeczy zwracać uwagę? Co jest tutaj najbardziej istotne?

Thu, 01/18/2018 - 10:56 — admin
koszula męska
Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Najczęściej jest tak, że posiadamy ubrania, jakie po jednym roku wychodzą z mody. Z pewnością natomiast istnieje parę tego typu, jakie nie mają tego rodzaju problemu, jedną z nich jest doskonale skrojona, biała koszula dla panów. Projektanci tej części garderoby prześcigają się w znajdowaniu wciąż lepszych rozwiązań. Są więc dostępne plamoodporne koszule teflonowe i niegniotące się koszule poliestrowe. Nie ma sensu jednak korzystać z tego typu “rewelacji”. Dlaczego?

(more...)