Syndicate content

garderoba

Dec 05

Kilka słów o modzie

Tue, 12/05/2017 - 14:22 — admin
Autor: Obsessive
Wokół mody kręci się cały świat. Mnóstwo ludzi robi zawrotną karierę, pracując w tej branży. I nie chodzi w tym miejscu tylko o światowej klasy kreatorów, czy ich najlepsze modelki. Co raz więcej zwyczajnych śmiertelników stawia na igraszki z modą. Co chwilę powstaje następny modowy blog, na łamach których ludzie dzielą się z fanami własnym niepowtarzalnym stylem. Bardzo dużą uwagę przykładamy, do tego, co mamy na sobie.

(more...)

Jun 20

Jakim sposobem zapewnić sobie usługę stworzenia odzieży według indywidualnych potrzeb?

Mon, 06/20/2016 - 15:16 — admin
szycie
Autor: kelly
Źródło: http://www.flickr.com
Dość wiele osób przyznaje się, że chciałoby mieć nietypowe ubrania, które wyróżniałyby się na tle propozycji dostępnych przez sieciówki. Nie da się ukryć, że właściwie dobrany strój jest wyjątkowo ważny dla każdego człowieka, oddziałując na to, w jaki sposób jest postrzegany. Należy zatem zatroszczyć się o oryginalność własnej odzieży, korzystając z propozycji szycia na zamówienie.

(more...)

Jun 07

Męska moda każdego dnia – a więc prezentuj się komfortowo i stylowo

Tue, 06/07/2016 - 09:40 — admin
mężczyzna
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu panów ma trudności w dopasowywaniu elementów stroju tak, żeby wyglądać dobrze niezależnie od sytuacji. Konieczny w pracy strój formalny to jak najbardziej spore udogodnienie, bo wystarczy nałożyć garnitur. Co jednak z mniej formalnymi okazjami?

(more...)

May 19

Jakie obuwie sportowe warto kupić na nadchodzące lato?

Thu, 05/19/2016 - 13:44 — admin
Buty Reebok
Autor: 古 天熱
Źródło: http://www.flickr.com
Dużymi krokami przybliża się do najcieplejsza pora roku, jaką jest lato. Jest ona wyjątkowo wypatrywana przez dużą część naszego społeczeństwa z uwagi dużych temperatury mających bezpośredni dobry wpływ na nasze samopoczucie. Na dodatek to właśnie w lecie w większości wypadków decydujemy się na czas naszych urlopów, co jest powodem do dużego zadowolenia. Trzeba w tym miejscu potwierdzić, że nadejście lata powoduje u nas duże zmiany w wyposażeniu naszej szafy.

(more...)

Apr 01

W jaki sposób mężczyzna powinien dopasowywać koszule? Na co należy zwracać uwagę? Co jest najważniejsze?

Fri, 04/01/2016 - 15:27 — admin
modna koszula męska
Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo mężczyzn marzy o doskonale dopasowanej i uszytej koszuli, która wyglądałaby doskonale nie jedynie przed pierwszym praniem. Występujące na rynku koszule są bardzo zróżnicowane pod względem ceny. Źródło takich różnic zwykle nie jest jednak jasne dla kupujących. Można udać się do marketu i zakupić koszulę za kilkadziesiąt złotych albo do ekskluzywnego centrum handlowego, w jakim na koszulę możemy bez problemu wydać dziesięć albo nawet dwadzieścia razy większą gotówkę.

(more...)

Feb 02

Jesienne odświeżenie garderoby damskiej i dziecięcej - przygotuj się na niespodzianki!

Tue, 02/02/2016 - 15:21 — admin
jesień
Autor: sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Jesień to niezmiernie zdradliwa i zmienna pora roku. Jednego dnia zdoła być ładna, słoneczna pogoda, jaka aż zachęca do chodzenia w ciepłych promieniach słonecznych, a drugiego z pochmurnego nieba zdoła spadać zimny, nieprzyjemny deszcz. Warto więc odpowiednio przygotowywać się na nadchodzącą jesień i odświeżyć swoją garderobę.

(more...)

Jan 22

Garderoba – co powinno się w niej znajdować??

Fri, 01/22/2016 - 15:53 — admin
zakupy
Autor: kennejima
Źródło: http://www.flickr.com
Ubrania – mamy do nich różny stosunek. Jedni je kochają, inni znów podchodzą do nich bez emocji, jak do zwykłej rzeczy codziennego użytku. Do tej pierwszej grupy z reguły wliczają się kobiety, a do drugiej panowie. Dla kobiet nierzadko zakupy ubraniowe mają nawet znaczenie terapeutyczne. Pozwalają im one odpocząć, lepiej się poczuć, odstresować. Potem jednak nierzadko okazuje się, że mają one w rzeczywistości wiele ubrań, z jakimi nie mają już, co robić.

(more...)

Dec 23

Dodatki potrzebne każdej z kobiet, czyli buty i bielizna - zobacz oferty

Wed, 12/23/2015 - 12:29 — admin
buty
Autor: David Rizzico
Źródło: http://www.flickr.com
Każda kobieta dobrze wie, że potrzebuje różnych rzeczy, które może poukładać w swojej garderobie. Z tego powodu tak istotne jest odpowiednie dostosowanie garderoby. Nie można od tak po prostu postawić wielkiej szafy i zacząć nazywać jej garderobą. Najsensowniej byłoby posiadać osobny pokój na zrobienie garderoby z prawdziwego zdarzenia.

(more...)

Dec 04

Co współcześnie proponują sklepy odzieżowe on-line?

Fri, 12/04/2015 - 15:18 — admin
buty
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Market marketowi nierówny. Trafienie na dobrego zbywcę wcale nie jest kwestią oczywistą. Co proponują sklepy odzieżowe on-line? Aktualnie ich asortyment jest bardzo szeroki. Znajdziemy tam tak konfekcję damską, dziecięcą jak też męską. Również hurtownie obuwnicze sporo nam dzisiaj proponują (botki, obuwie sportowe, espadryle męskie).

(more...)

Oct 22

Moda damska na co dzień

Thu, 10/22/2015 - 11:03 — admin
moda damska
Źródło: pixabay.com
Nie ma nic milszego jak sweter w chłodniejsze dni. Obligatoryjny element konfekcji zimową porą, jaki też doskonale sprawdzi się w cieplejszych porach roku. Są bowiem doskonałą alternatywą marynarki, a nawet płaszcza i sprawdzą się zarówno w pracy jak i w wolnym czasie. Czasy, z którymi sweterki kojarzyły się wyłącznie z drapiącymi, obszernymi swetrami już dawno przeminęły.

(more...)