Syndicate content

garderoba

Feb 05

Męski outfit - jak może się prezentować mężczyzna z klasą

Mon, 02/05/2018 - 17:14 — admin
mężczyzna
Autor: Barbro Andersen
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie, wbrew temu iż sporo się mówi, że nie należy oceniać ”książki po okładce”, powiedzenie „jak cię widzą, tak cię piszą” jest nadal aktualne. Co więcej – bardzo często praktykowane. Z tego powodu jeżeli ktoś nie dostosuje się do zasad mówiących, jak powinno się wyglądać np. na spotkaniu w sprawie pracy, może dostać odmowną odpowiedź, co więcej – na własne życzenie.

(more...)

Feb 05

Atrakcyjne i oryginalne stroje dwuczęściowe dla pań

Mon, 02/05/2018 - 13:53 — admin
kostiumy kąpielowe
Autor: C&A
Źródło: C&A
Mimo, iż do lata jeszcze daleko to sporo kobiet już dzisiaj myśli o letniej garderobie, w tym o strojach kąpielowych. W okresie zimowym nieraz w sklepach możemy się natknąć na niezwykle sporo przecen i promocji, toteż mnogość rzeczy letnich - w tym stroje kąpielowe dwuczęściowe - możesz kupować nawet o 50 procent taniej!

(more...)

Feb 05

Modne bluzki z kołnierzykiem

Mon, 02/05/2018 - 13:53 — admin
bluzka
Autor: Steve wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Moda zmienia się w każdym następnym sezonie, co nikogo nie dziwi i nie umknie uwadze stale śledzących te zmiany paniom. Pozostają wśród elementów garderoby jednak nieśmiertelne klasyki, bez których nasza szafa nie będzie nigdy odpowiednio wyposażona. Dawane do dyspozycji w sieciówkach bluzki z kołnierzykiem możemy odnaleźć w różnych modelach. Dostosowane do różnych figur bluzki będą stanowiły idealne wykończenie biurowej stylizacji. W sklepach sieciowych nie brakuje atrakcyjnych elementów odzieży, ale to na tradycyjne bluzki zwraca się obecnie szczególną uwagę.

(more...)

Feb 05

Zakupy nie muszą być uciążliwe, kupuj w najlepszych marketach oraz raduj się nowymi ubraniami

Mon, 02/05/2018 - 10:43 — admin
koszula
Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż dużo osób twierdzi, że uwielbia sprawunki, bywają też tacy klienci, którym nie dają one radości. Nie cieszy ich spacerowanie po butikach oraz przebieranie w wystawionych towarach. A jednak sprawunki mogą stać się ogromną przyjemnością, należy jedynie odwiedzać odpowiednie sklepy, świetnie zaopatrzone oraz proponującą idealną jakość towaru.

(more...)

Feb 02

Jak się ubierać w lecie? Odkryj, co jest modne

Fri, 02/02/2018 - 15:41 — admin
Zwykle nie możemy się doczekać letnich dni. Słoneczna pogoda poprawia nasze samopoczucie i daje nam, tak potrzebnej do funkcjonowania, siły witalnej. To również okres, gdy można zakładać cienkie ciuszki oraz eksponować więcej ciałka. Z ochotą wystawiamy zmęczoną zimą skórę na promienie słoneczne- nienachalna czekoladowa karnacja zawsze była w modzie. Z letniej aury są zadowoleni także panowie, gdyż to właśnie w tym czasie kobiety eksponują swoje wdzięki, nosząc zwiewne sukienki.

(more...)

Dec 05

Kilka słów o modzie

Tue, 12/05/2017 - 14:22 — admin
Autor: Obsessive
Dookoła mody kręci się cały świat. Wielu ludzi robi niesłychaną karierę, pracując w tej branży. I nie chodzi w tym miejscu jedynie o światowej klasy projektantów, czy ich najlepsze modelki. Co raz więcej zwyczajnych zjadaczy chleba wybiera igraszki z modą. Ciągle powstaje następny blog o modzie, na łamach których fashioniści dzielą się z fanami swoim oryginalnym stylem. Bardzo dużą uwagę przykładamy, do tego, co nosimy.

(more...)

Jun 20

Jakim sposobem zapewnić sobie usługę stworzenia odzieży według indywidualnych potrzeb?

Mon, 06/20/2016 - 15:16 — admin
szycie
Autor: kelly
Źródło: http://www.flickr.com
Dość wiele osób przyznaje się, że pragnie mieć oryginalne ubrania, które byłyby inne od propozycji oferowanych przez sieciówki. Nie można nie zgodzić się z tezą, że odpowiednio dobrany strój jest niezwykle znamienny dla każdego człowieka, oddziałując na to, jak jest postrzegany. Trzeba zatem zadbać o oryginalność własnej odzieży, korzystając z usług szycia na zamówienie.

(more...)

Jun 07

Męska moda każdego dnia – a więc prezentuj się komfortowo i stylowo

Tue, 06/07/2016 - 09:40 — admin
mężczyzna
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu mężczyzn ma trudności w dopasowywaniu elementów garderoby tak, by wyglądać idealnie niezależnie od sytuacji. Konieczny w pracy strój formalny to na pewno spore udogodnienie, bo wystarczy nałożyć garnitur. Co jednak z mniej formalnymi okazjami?

(more...)

May 19

Jakie obuwie sportowe warto kupić na nadchodzące lato?

Thu, 05/19/2016 - 13:44 — admin
Buty Reebok
Autor: 古 天熱
Źródło: http://www.flickr.com
Wielkimi krokami zbliża się do najbardziej gorąca pora roku, jaką jest lato. Jest ona wyjątkowo wypatrywana przez sporą część naszego społeczeństwa z racji dużych temperatury mających bezpośredni dobry wpływ na nasze samopoczucie. Ponadto to właśnie w lecie najczęściej decydujemy się na czas naszych wypoczynków, co jest powodem do dużego zadowolenia. Należy w tym miejscu przyznać, że nadejście lata powoduje u nas znaczne zmiany w wyposażeniu naszej garderoby.

(more...)

Apr 01

W jaki sposób mężczyzna powinien dopasowywać koszule? Na co należy zwracać uwagę? Co jest najważniejsze?

Fri, 04/01/2016 - 15:27 — admin
modna koszula męska
Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu panowie marzy o świetnie dopasowanej oraz uszytej koszuli, która wyglądałaby świetnie nie tylko przed pierwszym praniem. Występujące na rynku koszule są dość zróżnicowane cenowo. Źródło tych różnic zwykle nie jest jednak jasne dla kupujących. Możemy iść do marketu oraz nabyć koszulę za kilkadziesiąt złotych albo do ekskluzywnego centrum handlowego, w którym na koszulę możemy z łatwością wydać dziesięć albo nawet dwadzieścia razy więcej.

(more...)