Syndicate content

spódnica

Feb 05

Zakupienie obuwia w sklepach internetowych - popularne i interesujące sandały damskie i męskie

Mon, 02/05/2018 - 12:32 — admin
obuwie
Autor: patrick janicek
Źródło: http://www.flickr.com
Internetowe sklepy obuwnicze robią obecnie silną furorę. Coraz więcej osób decyduje się na zakupy w sklepach online. Bezspornie nie trzeba nikomu tłumaczyć czemu zakupy w Necie są teraz tak słynne.

(more...)

Jan 14

Ubiór – zawsze dobieraj go adekwatnie do okazji. Sprawdź, co jest na topie

Thu, 01/14/2016 - 14:15 — admin
botki
Autor: Deichmann
Źródło: Deichmann
Dylematy dotyczące ubrania dotyczą od czasu do czasu każdego z nas. W końcu ubrać się odpowiednio do okazji wcale nie zawsze jest tak łatwo, jak można by sądzić. Często tego problemu nawet nie dostrzegamy, sądząc, że zawsze wyglądamy jak należy. Aczkolwiek w rzeczywistości nie ma chyba osoby, której nigdy nie przydarzyłoby się żadne modowe faux pas. Warto więc zapoznać się z paroma uniwersalnymi regułami i radami, aby nie mięć większych problemów z dopasowaniem stroju do okoliczności.

(more...)

Nov 28

Gdzie zamawiać ubrania? Najnowsze trendy z branży modowej oraz sporo przydatnych porad dla eleganckich dziewczyn

Fri, 11/28/2014 - 16:02 — admin
imagine24.pl
Źródło: imagine24.pl
Praktycznie nie trzeba zaprzeczać, że każda kobieta lubi być ładnie ubrana i podobać się mężczyznom. To zazwyczaj dlatego tak dużą popularnością cieszą się przykładowo blogi modowe - szukamy tam zwykle ciekawych inspiracji, które pozwolą nam na dobranie eleganckiego, ale jednocześnie zwracającego uwagę i zapadającego w pamięć stroju. Właściwie każda kobieta chce wyglądać bosko nie tylko od święta, ale także na co dzień.

(more...)