Syndicate content

bluzka

Dec 05

Kilka słów o modzie

Tue, 12/05/2017 - 14:22 — admin
Autor: Obsessive
Wokół mody kręci się cały świat. Mnóstwo ludzi robi zawrotną karierę, pracując w tej branży. I nie chodzi w tym miejscu tylko o światowej klasy kreatorów, czy ich najlepsze modelki. Co raz więcej zwyczajnych śmiertelników stawia na igraszki z modą. Co chwilę powstaje następny modowy blog, na łamach których ludzie dzielą się z fanami własnym niepowtarzalnym stylem. Bardzo dużą uwagę przykładamy, do tego, co mamy na sobie.

(more...)

Jun 27

Wizerunki żołnierzy wyklętych na koszulkach coraz częściej. Sprawdź koniecznie naszą propozycję

Mon, 06/27/2016 - 14:10 — admin
flaga polski
Autor: Lukas Plewnia
Źródło: http://www.flickr.com
Wizerunki żołnierzy wyklętych, napisy zagrzewające do walki, kotwica Polski Walczącej, odznaka Dywizjonu 303, herby Rzeczypospolitej i wiele innych symboli z dumą noszone na ciele w głównej mierze przez mężczyzn – trend na tego typu ubrania jest obecna wśród Polaków już od kilku lat i zakreśla coraz szersze kręgi.

(more...)

Jan 12

Wynajduj doskonałe rzeczy i dokonuj satysfakcjonujących sprawunków, to jest łatwe!

Tue, 01/12/2016 - 11:54 — admin
Zakup w sieci
Autor: Vanguard PR
Źródło: Vanguard PR
Choć może się wydawać, że w takim bogactwie towarów, jakie przepełniają sklepowe półki i wieszaki, ciężko jest znaleźć atrakcyjne rzeczy, w rzeczywistości nie bywa to takie trudne. W satysfakcjonujących sprawunkach przydatnym narzędziem okazuje się internet. Z jego udziałem możemy nie tylko kupować online z dowozem do samych drzwi, lecz również poszukać opinii na temat określonych produktów i firm, wiadomości o przecenach i najlepszych cenach – to naprawdę wyjątkowo przydatna możliwość!

(more...)