Syndicate content

bluzka

Feb 05

Modne bluzki z kołnierzykiem

Mon, 02/05/2018 - 13:53 — admin
bluzka
Autor: Steve wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Moda zmienia się w każdym następnym sezonie, co nikogo nie dziwi i nie umknie uwadze stale śledzących te zmiany paniom. Pozostają wśród elementów garderoby jednak nieśmiertelne klasyki, bez których nasza szafa nie będzie nigdy odpowiednio wyposażona. Dawane do dyspozycji w sieciówkach bluzki z kołnierzykiem możemy odnaleźć w różnych modelach. Dostosowane do różnych figur bluzki będą stanowiły idealne wykończenie biurowej stylizacji. W sklepach sieciowych nie brakuje atrakcyjnych elementów odzieży, ale to na tradycyjne bluzki zwraca się obecnie szczególną uwagę.

(more...)

Dec 05

Kilka słów o modzie

Tue, 12/05/2017 - 14:22 — admin
Autor: Obsessive
Dookoła mody kręci się cały świat. Wielu ludzi robi niesłychaną karierę, pracując w tej branży. I nie chodzi w tym miejscu jedynie o światowej klasy projektantów, czy ich najlepsze modelki. Co raz więcej zwyczajnych zjadaczy chleba wybiera igraszki z modą. Ciągle powstaje następny blog o modzie, na łamach których fashioniści dzielą się z fanami swoim oryginalnym stylem. Bardzo dużą uwagę przykładamy, do tego, co nosimy.

(more...)

Jun 27

Wizerunki żołnierzy wyklętych na koszulkach coraz częściej. Sprawdź koniecznie naszą propozycję

Mon, 06/27/2016 - 14:10 — admin
flaga polski
Autor: Lukas Plewnia
Źródło: http://www.flickr.com
Podobizny żołnierzy wyklętych, napisy zagrzewające do walki, kotwica Polski Walczącej, odznaka Dywizjonu 303, herby Rzeczypospolitej i wiele innych symboli z dumą noszone na piersi przede wszystkim przez facetów – trend na tego rodzaju odzież jest obecna pośród Polaków już od kilku lat i zatacza coraz szersze kręgi.

(more...)

Jan 12

Wynajduj doskonałe rzeczy i dokonuj satysfakcjonujących sprawunków, to jest łatwe!

Tue, 01/12/2016 - 11:54 — admin
Zakup w sieci
Autor: Vanguard PR
Źródło: Vanguard PR
Chociaż może się wydawać, że w takim bogactwie artykułów, jakie przepełniają sklepowe regały i wieszaki, trudno jest znaleźć porządne przedmioty, tak naprawdę nie bywa to takie skomplikowane. W satysfakcjonujących zakupach pomocnym narzędziem okazuje się internet. Z jego zastosowaniem można nie tylko kupować online z dostawą do samych drzwi, ale również poszukać opinii na temat danych produktów i marek, informacji o promocjach i najlepszych cenach – to rzeczywiście bardzo przydatna możliwość!

(more...)