Syndicate content

garnitury

Jun 01

Sztyblety - atrakcyjne buty idealne dla szykownych mężczyzn

Mon, 06/01/2015 - 12:49 — admin
sztyblety
Moda męska analogicznie jak moda damska kształtuje się dzisiaj w zastraszającym tempie. Przeglądając obecne męskie trendy modowe możemy spostrzec, że mnogość dawnych stylizacji z ubiegłych lat znowu powraca na salony!

(more...)

Feb 25

Które trendy w modzie dla mężczyzn będą obowiązywały w tym roku?

Tue, 02/25/2014 - 09:50 — admin
Moda męska na karnawał
Autor: Digel
Źródło: Digel
Nie tylko panie uwielbiają elegancko się ubrać bez względu na okazję. Szafy mężczyzn nieraz są znacznie lepiej wyposażone niż pań. Mężczyźni, podobnie jak kobiety bardzo o dbają o swój wygląd. Manicure, regularne zmiany uczesania u fryzjera a także w klubach fitness koronują doskonale dobrane do swojego stylu garderobą. A jakie nowiutkie trendy w modzie męskiej będą obowiązywały w tym roku? Na które sezony wymyślili światowi dyktatorzy męskiej mody?

(more...)

Feb 14

Ubrania męskie

Fri, 02/14/2014 - 16:01 — admin
Manekin
Źródło: http://pixabay.com
Nie tylko kobiety uwielbiają stylowo się ubrać bez względu na okazję. Kolekcje odzieży panów często są lepiej zaopatrzone niż pań. Mężczyźni, podobnie jak panie bardzo o siebie dbają. Kosmetyka, regularne zmiany uczesania u fryzjera a także w siłowni zwieńczają perfekcyjnie dopasowaną do stylu ciuchy. A jakie nowiutkie trendy w modzie męskiej będą panowały w tym roku? Na jakie sezony wymyślili projektanci męskiej mody?

(more...)